Книга: Українська постпсихологічна автодидактика

Книга "Українська постпсихологічна автодидактика"
ISBN: 966-646-086-6
Год издания:
Переплет: твердый переплет

Книги нет в наличии

484 стор.
Пропонована книжка знайомить із унікальною та всесвітньо відомою методикою самонавчання, яку застосовують сьогодні люди різноманітних професій та покликань у безлічі галузей. Серед сфер її активного використання - лінгвістика, філософія, точні науки, спорт, оздоровлення, художня та літературна творчість, танець, живопис, спів, музика, та інші мистецтва.
nrСистему під назвою ПостПсихологічна Автодидактика понад 20 років тому розробив Валерій Курінський - український філософ, академік, педагог-просвітитель, композитор і виконавец музичних творів, художник і письменник , учений, який використовує в роботі більш ніж 100 іноземних мов.
Запропонована ним мова, сперта на модерний науковий грунт філософія руху та навичкового розвитку дозволяє тисячам людей вільно читати в оригіналі шедеври світової літератури та говорити без акценту багатьма іноземними мовами, почувати належними сучасній глобальній культурі та знайти свое унікальне призначення, відкрити багаті можливості власної "біології" та духовності.
nrВидання упорядковане на основі лекцій, які В.О.Курінський прочитав 1991 року у Львові, і становить першу з двох частин курсу постпсихологічної автодидактики. Тут містяться також сучасні(2004-2005) авторські репліки, уривки з інтерв'ю, автобіографічні вставки, що доповнюють і поглиблюють основний текст книжки.
nrРекомендуем покупать комплектом следуюшие книги:
nr1.Троекнижие: три романа и афоризмы
nr2. "Услышь иное" сборник сонетов
nr3. Сборник афоризмов
nr4. "Пустые множества" - проза
nr5. Постпсихологическая автодидактика 1 том;
nr6 Постпсихологическая автодидактика 2 том.
nr7. Українська постпсихологічна автодидактика
nr8. "Аэробика во рту"
nr9. Маленькая Автодидактика (карманная)
ISBN:966-646-086-6