Книга: Шукач. Різдво

Книга "Шукач. Різдво"
ISBN: 978-966-1629-23-2
Издательство: Companion Group
Переплет: мягкий переплет

Книги нет в наличии

Чудова книжка Шукач. Різдво (автори Джин Марцолло і Волтер Вік ) - це захоплюючий світ пошуку таємниць у власному будинку в різних містах у дитячій кімнаті, на підвіконні з квітами, на горищі,. Адже і звичайна коробка з іграшками може і приховувати таємні речі. А святкування довгоочікуваного дня народження готує яскраві пригоди.

Книга допоможить дитині побачити деякі важливі дрібнички реального життя, побачити предмети під інщою точкою зору, відкрити унікальне навколо себе. Шукач таємниць потребує вміння логічно та асоціативно мислити, уважності і кмітливості. Ваша дитина відчує себе справжнім спецагентом-шукачем. Автори подають загадки у формі фотоколажів. Надихають читачів на створення власних віршиків, розвивають візуальну креативність.

Джин Марцолло має ступінь магістра, вона навчалась у Гарвардській вищий педагогічній школі. Написала декілька дитячих казок, які були відзначені преміями. Волтер Вік талановитий фотограф-ілюстратор книжок серії Шукач. Автор і фотограф книги, що отримала відзнаку Американської асоціації бібліотек.